De temperaturen gingen dit weekend even richting vriespunt om later die dag toch weer naar bijna 20°C graden te stijgen. Wij gebruiken graag een metafoor om het gevoel van sommige ploegen te beschrijven na een nederlaag of na een klinkende overwinning. In het laatste geval zal de temperatuur ongetwijfeld des zomers hebben aangevoeld. Wij geven u een overzicht welke ploegen konden genieten van een zege en welke ploegen jammerlijk het onderspit moesten delven.
Dames 1 ging thuis op zoek naar een zege tegen leider Oudenaarde maar botsten op een te sterke tegenstander (uitslag 1-3). Dames 2 ging in Beerse op zoek naar een derde overwinning maar kwamen enkel met setwinst terug (3-1). Beter nieuws was er te rapen in het eerste Gewest bij de Dames waar zowel Dames 3 als Dames 4 met 3-0 konden winnen tegen Jong Edegem 1 en 2. Voor Dames 4 is het de eerste zege van het seizoen. Dames 5 en 6 waren vrij dit weekend. Dames 7 kon na een spannende tie-break hun eerste zege boeken in de VVB-competitie. Ze wonnen met 3-2 van Wavoc.
Heren 1 ging kansloos 3-0 onderuit tegen Vosselaar. Heren 2 blijft op ongeslagen op kop staan met 12 op 12 na een 3-0 zege tegen Puurs. Heren 3 kon vorige weekend genieten van een vrij dagje en moest niet aan de bak. Heren 4 Sporta was eveneens vrij.
De Jongens Scholieren Regionale gingen met 3-1 onderuit in Wijnegem tegen Geel-Zwart. De Jongens Miniemen 2 Buiten Competitie wonnen na een tie-break thuis tegen Dosko Essen. De Meisjes Scholieren Provinciale behaalden een klinkende zege op verplaatsing bij Retie (uitslag 0-3). De Meisjes scholieren Regionale brachten ook drie punten naar Mechelen na een 1-3 overwinning tegen Boechout. De Meisjes Cadetten Provinciale toonde over de langste adem te beschikken na een tie-break zege tegen Mendo Booischot (3-2). De Meisjes Miniemen Provinciale gingen met 1-3 onderuit tegen Nijlen. De Meisjes Miniemen Regionale haalden wisselend succes tegen Puurs. Meisjes 1 won met 3-0 tegen Puurs 2 en Meisjes 2 verloor met 0-3 tegen Puurs 1. De meisjes Pre-Miniemen haalden een klinkende zege in Vorselaar met 0-3. Van deze laatste wedstrijd kunt u een uitgebreid verslag lezen op onze website.
In het weekend van 22 en 23 oktober staan er vooral beker matchen op het programma.
Tot volgende week voor een nieuwe Rode Draad.
JP







